Ana Sayfa

2-1000×500

Serseri Jeans

Bize Uğramadan Kot Almayın...

3-1000×500

Serseri Jeans

Bize Uğramadan Kot Almayın...

1-1000×500

Serseri Jeans

Bize Uğramadan Kot Almayın...

Serseri: 1991 yılında üretime başlayıp hizmete ara vermeden yol katetmekteyiz. Rahat, dinamik ve esnek kumaşlar ile kalıpların birleşimiyle en değerli kotunuzu üretmekteyiz.
İç piyasaya yönelik olan ve ayrıca dış piyasa için oluşturduğumuz yeni stratejilerimizle, hem içte, hem dışta istikralı bir şekilde çalışmalarımız devam etmektedir.

Hedeflerimiz arasında, Türkiye’nin her bölgesinde , Asya ve Avrupa Ülkelerinde kaliteli ve güncel ürünleri uygun fiyat ve üstün hizmet anlayışıyla tüketiciye ulaştırmaktır.

1998 yılında tescilini almış olduğumuz “ Serseri ” markasıyla piyasada tanınmaktayız.

Kaliteli ve modern çizgiler taşıyan ürünler tasarlamakta ve üretmekteyiz. Üretimimizde yapılmamış olanı yapmak, kendine has özellikleriyle dikkat çekeni rahat ve şık modeller tasarlamak, müşterilerimize alternatif olacak farklı modeller sunmak, şirketimizin üretim politikalarındandır. ürünlerimiz 17-45 yaş arası sınırlıdır. Kot Pantolon, Gömlek , Bayan Kot Yelek , Bayan Kot Etek , Boxer ve Çeşitli Aksesuar ürünlerimizle hizmetinizdeyiz. Dünyanın çeşitli ülkelerine ürün sunmaktayız. Hedefimiz bir dünya markası olmak peşindedir.
Türkiye´nin Sevilen Markası

Serseri Jeans, Türkiye´nin bilinen moda öncülüğünü üstleniyor ve jeans sektöründe bir kuşağın modasını hazırlıyoruz. Özgür olmak isteyen herkesin markası Serseri, 1991 yılından beri size şıklığı sunuyor.

Gerçek Moda´nın Yüzü

Moda denildiğinde özgür modanın kalbi Serseri Jeans ile giyinmek bir tutkudur. Tutkunuzu ateşlemek için üretiyoruz, her zaman daha özgür, her zaman daha özgün. Kaliteyi dilediğiniz gibi giyinmek sizi iyi hissettirir.